6 Червня 2020

Виготовлення сайту на індивідуальній CMS

Виготовлення сайту в сучасному веб-дизайні практично завжди здійснюється за допомогою CMS – системи управління контентом. Наявність CMS робить сайт більш зручним для управління, дозволяє «розділити» вміст і дизайн сайту на незалежні один від одного складові, що істотно полегшує внесення будь-яких змін на сайт.

Сьогодні існує чимало різних CMS, які прекрасно справляються з тими чи іншими завданнями при створенні сайтів. Однак в деяких випадках можливостей жодної з доступних CMS не вистачає для виготовлення сайту відповідно до вимог, що пред’являються до нього. У таких випадках можуть бути використані індивідуальні CMS.

Індивідуальні CMS – це системи управління контентом, створені спеціально для реалізації конкретного інтернет-проекту і максимально відповідають поставленим перед даним проектом завданням. Індивідуальні CMS, як правило, включають «нестандартний» набір функцій, не містять «зайвого» інструментарію.

Виготовлення сайту на індивідуальній CMS може обійтися дорожче і виконуватися буде довше в порівнянні з виготовленням сайту на одній з уже готових CMS. Однак в ряді випадків такий крок може бути цілком виправданий:

виготовляється сайт містить абсолютно унікальні функції, що раніше не використовувалися;
структура сайту настільки неординарна, що жодна з існуючих CMS не підходить для його створення;
зміна існуючої CMS під індивідуальні потреби виготовляється сайту несе за собою невиправдано високі витрати часу і фінансів.
На індивідуальних CMS виготовляються найчастіше складні і об’ємні інтернет-проекти, насичені інтерактивними функціями. Для невеликих сайтів, що складаються з декількох десятків сторінок і виконують лише найпоширеніші функції, виготовлення на спеціально розробленої індивідуальної CMS економічно невигідно.

photo
photo
photo